شاید برایتان جالب باشد بدانید که هندی ها رتبه اول کارهای عجیب در دنیا را به خود اختصاص داده اند، بارها از ثبت رکورد های عجیب و غریب در گینس شنیده ایم که مربوط به ناهنجاری های جسمی مانند کوتاهی قد و یا بلندی بوده؛ اما اینبار اتفاق عجیبی را کشور هند به خود دیده است. یک مرد هندی به علت علاقه زیادی که به سیر داشته با آن ازدواج کرده است!!! برای اطلاع از عجیب ترین خبرهای دنیا با آراد برندینگ همراه شوید.

استفاده از ادویه های مختلف در پخت غذاها از گذشته های دور مرسوم بوده است. یکی از ادویه هایی که امروزه استفاده بیشتری از آن می شود پودر سیر است که دارای قیمت خرید و فروش متنوعی می باشد. این محصولات به دلیل طعم و عطر خاصی که به غذاهای مختلف می دهند مورد توجه بسیاری از آشپزان در سراسر دنیا قرار گرفته است. در منازل نیز این محصولات توسط خانم های خانه دار بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در این مقاله به بررسی قیمت پودر سیر و خواص ویژه آن می پردازیم.

احتمالاً تا به حال نام سیر یا پودر سیر همدان را شنیده‌اید و می‌دانید که این استان دارای یکی از مرغوب‌ترین انواع سیر در کشور ما است؛ کیفیت سیرهای کشت شده در این استان به حدی است که به شهرت جهانی رسیده است. چنانچه قصد خرید سیر همدان یا فرآورده های مربوط به این محصول را دارید از شما دعوت می‌کنیم تا با پر کردن فرم درخواست مشاوره در همین صفحه، از امکان برقراری تماس از سمت کارشناسان مجموعه ما و دریافت مشاوره رایگان در خصوص انواع محصول سیر همدان بهره‌مند شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *